KODI Main - en to sl_si translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: AAC Audio Encoder
sl_si: Avdio kodirnik AAC

[ctx: Addon Description]
en: AAC is a set of codecs designed to provide better compression than MP3s, and are improved versions of MPEG audio.
sl_si: AAC je nabor kodekov, zasnovanih za zagotavljanje boljšega stiskanja kot MP3, in so izboljšane različice zvoka MPEG.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
sl_si: Bitna hitrost

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the AAC audio encoder for audio compression.
sl_si: Izberite bitno hitrost, ki jo želite uporabiti za zvočni kodirnik AAC za stiskanje zvoka.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
sl_si: {0:d} kb/s
