KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
cs_cz: Enkodér zvuku WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
cs_cz: Windows Media Audio, ztrátový formát zvuku společnosti Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
cs_cz: Přenosová rychlost

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
cs_cz: Vyberte přenosovou rychlost pro enkodér zvuku WMA pro kompresi.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
cs_cz: {0:d} kb/s
