KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
hr_hr: WMA enkôder zvuka

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
hr_hr: Windows Media Audio, Microsoftov zvučni format s gubitcima.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
hr_hr: Brzina prijenosa

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
hr_hr: Odaberite brzinu prijenosa WMA zvučnog enkôdera za kompresiju zvuka.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
hr_hr: {0:d} kb/s
