KODI Main - en to id_id translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
id_id: Encoder Audio WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
id_id: Windows Media Audio, format audio lossy Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
id_id: Kecepatan bit

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
id_id: Pilih bitrate yang akan digunakan untuk encoder audio WMA untuk kompresi audio.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
id_id: {0:d} kbpd
