KODI Main - en to lv_lv translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
lv_lv: WMA audio kodētājs

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
lv_lv: Windows Media Audio - Microsoft audio formāts ar skaņas kvalitātes zudumiem.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
lv_lv: Bitu pārraides ātrums

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
lv_lv: Atlasiet, kādu bitu pārraides ātrumu izmantot WMA audio kodētājam audio saspiešanai.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
lv_lv: {0:d} kilobiti/s
