KODI Main - en to sl_si translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
sl_si: Kodirnik zvoka WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
sl_si: Windows Media Audio, Microsoftov zvočni format z izgubo.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
sl_si: Bitna hitrost

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
sl_si: Izberite bitno hitrost, ki jo želite uporabiti za zvočni kodirnik WMA za stiskanje zvoka.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
sl_si: {0:d} kb/s
