KODI Main - en to uk_ua translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: WMA Audio Encoder
uk_ua: Аудіокодер WMA

[ctx: Addon Description]
en: Windows Media Audio, Microsoft’s lossy audio format.
uk_ua: Windows Media Audio, формат аудіо з втратами від Microsoft.

[ctx: #30000]
note: Bitrate to use on for compression
en: Bitrate
uk_ua: Бітрейт

[ctx: #30001]
note: Description of setting with label #30000 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the WMA audio encoder for audio compression.
uk_ua: Виберіть, який бітрейт використовувати для аудіокодера WMA для стиснення звуку.

[ctx: #30002]
note: Value format for with bitrate edited field
en: {0:d} kbps
uk_ua: {0:d} Кбіт/с
