KODI Main - en to lv_lv translation catalogue (15 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Default Controller
lv_lv: Standarta kontrolieris

[ctx: Addon Description]
en: The default media center controller is based on the Xbox 360 controller.
lv_lv: Standarta mediju centra kontrolleris, kas balstīts uz Xbox 360 kontrolieri.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Image credit: Wikipedia (wikipedia.org)
lv_lv: Attēla avots: Wikipedia (wikipedia.org)

[ctx: #30006]
en: Back
lv_lv: Atpakaļ

[ctx: #30007]
en: Guide
lv_lv: Vadīt

[ctx: #30008]
en: Left Stick
lv_lv: Kreisā nūja

[ctx: #30009]
en: Right Stick
lv_lv: Labā nūja

[ctx: #30010]
en: Up
lv_lv: Uz augšu

[ctx: #30011]
en: Down
lv_lv: Uz leju

[ctx: #30012]
en: Right
lv_lv: Pa labi

[ctx: #30013]
en: Left
lv_lv: Pa kreisi

[ctx: #30014]
en: Left Shoulder
lv_lv: Kreisais bampers

[ctx: #30015]
en: Right Shoulder
lv_lv: Labais bampers

[ctx: #30016]
en: Left Trigger
lv_lv: Kreisais trigeris

[ctx: #30017]
en: Right Trigger
lv_lv: Labais trigeris
