game.controller.mouse - en to fi_fi translation catalogue (13 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Computer Mouse
fi_fi: Tietokoneen hiiri

[ctx: Addon Description]
en: A standard mouse with two buttons and a middle wheel.
fi_fi: Tavallinen kahdella painikkeella ja keskirullalla varustettu hiiri.

[ctx: #30000]
en: Computer mouse
fi_fi: Tietokoneen hiiri

[ctx: #30001]
en: Left button
fi_fi: Vasen painike

[ctx: #30002]
en: Right button
fi_fi: Oikea painike

[ctx: #30003]
en: Middle button
fi_fi: Keskipainike

[ctx: #30004]
en: Wheel up
fi_fi: Rulla eteen

[ctx: #30005]
en: Wheel down
fi_fi: Rulla taakse

[ctx: #30006]
en: Pointer
fi_fi: Osoitin

[ctx: #30007]
en: Wheel left
fi_fi: Rulla vasemmalle

[ctx: #30008]
en: Wheel right
fi_fi: Rulla oikealle

[ctx: #30009]
en: Button 4
fi_fi: Painike 4

[ctx: #30010]
en: Button 5
fi_fi: Painike 5
