KODI Main - en to af_ZA translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
af_ZA: Voorkeure

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
af_ZA: Verkose taal vir kunstenaar biografie

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
af_ZA: Verkies biografie vanaf

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
af_ZA: Verkies diskografie vanaf

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
af_ZA: Verkies genres vanaf

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
af_ZA: Verkies style vanaf

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
af_ZA: Verkies buie vanaf

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
af_ZA: Laat minder akkurate soek resultate toe

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
af_ZA: Indien beskikbaar, sal die kunstenaar biografie afgelaai word in die geselekteerde taal. Dit sal terugval na Engels.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
af_ZA: Probeer om die kunstenaar biografie te kry deur die geselekteerde skraper te gebruik. Ander skrapers sal gebruik word as die verkose skraper geen resultate oplewer nie.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
af_ZA: Probeer om die kunstenaar diskografie te kry deur die geselekteerde skraper te gebruik. Ander skrapers sal gebruik word as die verkose skraper geen resultate oplewer nie.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
af_ZA: Probeer om genre inligting te kry deur die geselekteerde skraper te gebruik. Ander skrapers sal gebruik word as die verkose skraper geen resultate oplewer nie.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
af_ZA: Probeer om styl inligting te kry deur die geselekteerde skraper te gebruik. Ander skrapers sal gebruik word as die verkose skraper geen resultate oplewer nie.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
af_ZA: Probeer om bui inligting te kry deur die geselekteerde skraper te gebruik. Ander skrapers sal gebruik word as die verkose skraper geen resultate oplewer nie.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
af_ZA: As Musicbrainz nie 'n skakel verskaf na allmusic en/of discogs, kan ons daardie werwe deursoek gebasseer op artistname. Aangesien kunstenaar name nie uniek is nie, kan dit potensieel volg tot 'n mengsel van metadata vanaf veelvuldige kunstenaars met dieselfde naam.
