KODI Main - en to be_by translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
be_by: Сродак для пошуку звестак пра выканаўцаў

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
be_by: Пошук звестак пра выканаўцаў і іх фота на розных сайтах.

[ctx: #30000]
en: Preferences
be_by: Налады

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
be_by: Пераважная мова для біяграфіі выканаўцы

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
be_by: Аддаваць перавагу біяграфіі з

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
be_by: Аддаваць перавагу дыскаграфіі з

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
be_by: Аддаваць перавагу жанрам з

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
be_by: Аддаваць перавагу стылям з

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
be_by: Аддаваць перавагу настроям з

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
be_by: Дазволіць атрымліваць менш дакладныя вынікі пошуку

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
be_by: Калі даступна, біяграфія выканаўцы будзе спампаваная на абранай мове. Калі не, то на англійскай.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
be_by: Медыяцэнтр будзе спрабаваць атрымаць біяграфію выканаўцы з дапамогай абранага сродку. Іншыя сродкі будуць выкарыстоўвацца, калі гэты нічога не знойдзе.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
be_by: Медыяцэнтр будзе спрабаваць атрымаць дыскаграфію выканаўцы з дапамогай абранага сродку. Іншыя сродкі будуць выкарыстоўвацца, калі гэты нічога не знойдзе.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
be_by: Медыяцэнтр будзе спрабаваць атрымаць звесткі пра жанр з дапамогай гэтага сродку. Іншыя сродкі будуць выкарыстоўвацца, калі гэты нічога не знойдзе.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
be_by: Медыяцэнтр будзе спрабаваць атрымаць звесткі пра стыль з дапамогай абранага сродку. Іншыя сродкі будуць выкарыстоўвацца, калі гэты нічога не знойдзе.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
be_by: Медыяцэнтр будзе спрабаваць атрымаць звесткі пра настрой з дапамогай абранага сродку. Іншыя сродкі будуць выкарыстоўвацца, калі гэты нічога не знойдзе.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
be_by: Калі Musicbrainz не падае спасылкі на allmusic або discogs, мы можам выканаць пошук на гэтых сайтах па выканаўцы. Калі назвы (імёны) выканаўцаў аднолькавыя, то метаданыя розных выканаўцаў могуць змяшацца.
