KODI Main - en to ca_es translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
ca_es: Raspador musical genèric per a artistes

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
ca_es: Cerca informació sobre artistes i obres d'art a diversos llocs web.

[ctx: #30000]
en: Preferences
ca_es: Preferències

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
ca_es: Idioma preferit per a la biografia de l'artista

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
ca_es: Prefereix la biografia de

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
ca_es: Prefereix la discografia de

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
ca_es: Prefereix els gèneres de

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
ca_es: Prefereix estils de

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
ca_es: Prefereix els estats d'ànim de

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
ca_es: Permet resultats de cerca menys precisos

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
ca_es: Si està disponible, la biografia de l'artista es baixarà en l'idioma seleccionat. Sinó es baixarà en anglès.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
ca_es: Intenta obtenir la biografia de l'artista utilitzant el rascador seleccionat. S'utilitzaran altres rascadors si el preferit no aconsegueix cap resultat.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
ca_es: Intenta obtenir discografia de l'artista utilitzant el rascador seleccionat. S'utilitzaran altres rascadors si el preferit no aconsegueix cap resultat.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
ca_es: Intenta obtenir la informació de gènere utilitzant el rascador seleccionat. S'utilitzaran altres rascadors si el preferit no aconsegueix cap resultat.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
ca_es: Intenta obtenir la informació d'estil utilitzant el rascador seleccionat. S'utilitzaran altres rascadors si el preferit no aconsegueix cap resultat.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
ca_es: Intenta obtenir la informació de l'estat d'ànim utilitzant el rascador seleccionat. S'utilitzaran altres rascadors si el preferit no aconsegueix cap resultat.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
ca_es: Si Musicbrainz no proporciona un enllaç a allmusic i/o discogs, podem cercar aquests llocs en funció del nom de l'artista. Com que els noms dels artistes no són únics, això podria donar lloc a una barreja de metadades de diversos artistes amb el mateix nom.
