KODI Main - en to cs_cz translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
cs_cz: Obecný scraper hudby pro umělce

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
cs_cz: Vyhledává informace o umělcích a grafiku napříč různými weby.

[ctx: #30000]
en: Preferences
cs_cz: Předvolby

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
cs_cz: Preferovaný jazyk pro biografii umělce

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
cs_cz: Upřednostněná biografie z

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
cs_cz: Upřednostněná diskografie z

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
cs_cz: Upřednostněný žánr z

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
cs_cz: Upřednostněný styl z

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
cs_cz: Upřednostněná nálada z

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
cs_cz: Povolit méně přesné výsledky vyhledávání

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
cs_cz: Biografie umělce se stáhne ve vybraném jazyce, pokud je dostupná. V opačném případě se stáhne v angličtině.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
cs_cz: Pokuste se získat biografii umělce pomocí vybraného zdroje. Pokud preferovaný zdroj nevrátí žádné výsledky, bude použit jiný zdroj.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
cs_cz: Pokuste se získat diskografii umělce pomocí vybraného zdroje. Pokud preferovaný zdroj nevrátí žádné výsledky, bude použit jiný zdroj.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
cs_cz: Pokuste se získat informace o žánru pomocí vybraného zdroje. Pokud preferovaný zdroj nevrátí žádné výsledky, bude použit jiný zdroj.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
cs_cz: Pokuste se získat informace o stylu pomocí vybraného zdroje. Pokud preferovaný zdroj nevrátí žádné výsledky, bude použit jiný zdroj.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
cs_cz: Pokuste se získat informace o náladě pomocí vybraného zdroje. Pokud preferovaný zdroj nevrátí žádné výsledky, bude použit jiný zdroj.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
cs_cz: Pokud Musicbrainz neposkytne odkaz na allmusic a /nebo discogs, můžeme tyto stránky prohledat podle jména umělce. Protože jména umělců nejsou jedinečná, může to potenciálně způsobit smíchání metadat od několika umělců se stejným jménem.
