KODI Main - en to hr_hr translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
hr_hr: Izvorni glazbeni sakupljač za izvođače

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
hr_hr: Pretražuje informacije izvođača i slike omota s mnogo web stranica.

[ctx: #30000]
en: Preferences
hr_hr: Osobitosti

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
hr_hr: Željeni jezik za životopis izvođača

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
hr_hr: Željeni životopis s

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
hr_hr: Željene diskografija s

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
hr_hr: Željeni žanrovi s

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
hr_hr: Željeni stil s

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
hr_hr: Željeno raspoloženje s

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
hr_hr: Dopusti manje točne rezultate pretrage

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
hr_hr: Ako je dostupno, životopis izvođača biti će preuzet u odabranom jeziku. U suprtnome preuzet će se na engleskom.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hr_hr: Pokušaj preuzeti životopis izvođača koristeći odabrani sakupljač. Drugi sakupljači će se koristiti ako zadani sakupljač nema rezultata.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hr_hr: Pokušaj preuzeti diskografiju izvođača koristeći odabrani sakupljač. Drugi sakupljači će se koristiti ako zadani sakupljač nema rezultata.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hr_hr: Pokušaj preuzeti informaciju žanra koristeći odabrani sakupljač. Drugi sakupljači će se koristiti ako zadani sakupljač nema rezultata.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hr_hr: Pokušaj preuzeti informaciju stila koristeći odabrani sakupljač. Drugi sakupljači će se koristiti ako zadani sakupljač nema rezultata.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hr_hr: Pokušaj preuzeti raspoloženje koristeći odabrani sakupljač. Drugi sakupljači će se koristiti ako zadani sakupljač nema rezultata.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
hr_hr: Ako Musicbrainz ne pruža poveznicu do allmusic i/ili discogs, možemo pretražiti te stranice temeljeno na nazivu izvođača. Budući da nazivi izvođača nisu jedinstveni, to potencijalno može rezultirati mješavinom metapodataka od više izvođača istog naziva.
