KODI Main - en to hu_HU translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
hu_HU: Beállítások

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
hu_HU: Előnyben részesített nyelv az előadó életrajzához

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
hu_HU: Életrajz előnyben részesítése innen:

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
hu_HU: Diszkográfia előnyben részesítése innen:

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
hu_HU: Műfajok előnyben részesítése innen:

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
hu_HU: Stílusok előnyben részesítése innen:

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
hu_HU: Hangulatok előnyben részesítése innen:

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
hu_HU: Kevésbé pontos keresési találatok engedélyezése

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
hu_HU: Ha elérhető, az előadó életrajza a kiválasztott nyelven lesz letöltve. Egyébként angolra fog váltani.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hu_HU: Próbálja meg megszerezni az előadó életrajzát a kiválasztott leolvasóval. Más leolvasókat használunk, ha az előnyben részesített nem ad eredményt.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hu_HU: Próbálja meg megszerezni az előadó diszkográfiáját a kiválasztott leolvasóval. Más leolvasókat használunk, ha az előnyben részesített nem ad eredményt.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hu_HU: Próbáljon műfaji információkat szerezni a kiválasztott leolvasó segítségével. Más leolvasókat használunk, ha az előnyben részesített nem ad eredményt.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hu_HU: Próbáljon stílusinformációkat szerezni a kiválasztott leolvasóval. Más leolvasókat használunk, ha az előnyben részesített nem ad eredményt.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
hu_HU: Próbáljon hangulatinformációkat szerezni a kiválasztott leolvasóval. Más leolvasókat használunk, ha az előnyben részesített nem ad eredményt.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
hu_HU: Ha a Musicbrainz nem nyújt hivatkozást az allmusicra vagy a discogsra, akkor az előadónév és az oszlopnév alapján kereshetünk ezeken a webhelyeken. Mivel az előadónevek nem egyediek, ez potenciálisan az albumok metaadatainak keverékét eredményezheti.
