KODI Main - en to ja_jp translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
ja_jp: 環境設定

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
ja_jp: アーティストの経歴レビューで優先する言語

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
ja_jp: ～からの人物紹介を優先する

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
ja_jp: ～からのディスコグラフィを優先する

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
ja_jp: ～からのジャンルを優先する

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
ja_jp: ～からのスタイルを優先する

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
ja_jp: ～からのムードを優先する

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
ja_jp: 低い精度の検索結果を許可する
