KODI Main - en to lv_lv translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
lv_lv: Vispārējs mūzikas skrāpis, kas iegūst informāciju par mūzikas izpildītājiem

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
lv_lv: Meklē informāciju par izpildītāju un iegūst to attēlu no dažādām vietnēm.

[ctx: #30000]
en: Preferences
lv_lv: Iestatījumi

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
lv_lv: Izpildītāja biogrāfijas vēlamā valoda

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
lv_lv: Dot priekšroku iegūt biogrāfijas datus no

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
lv_lv: Dot priekšroku iegūt diskogrāfijas datus no

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
lv_lv: Dot priekšroku iegūt žanru datus no

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
lv_lv: Dot priekšroku iegūt stilu datus no

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
lv_lv: Dot priekšroku iegūt noskaņu datus no

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
lv_lv: Pieļaut mazāk precīza datu iegūšanu

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
lv_lv: Ja ir pieejami, izpildītāja biogrāfijas dati tiks iegūti izvēlētajā valodā. Ja nav, angļu valodā.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
lv_lv: Mēģināt iegūt izpildītāja biogrāfiju, izmantojot izvēlēto skrāpi. Ja izvēlētais skrāpis nevarēs iegūt datus, tiks izmantoti citi skrāpji.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
lv_lv: Mēģināt iegūt izpildītāja diskogrāfiju, izmantojot izvēlēto skrāpi. Ja izvēlētais skrāpis nevarēs iegūt datus, tiks izmantoti citi skrāpji.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
lv_lv: Mēģināt iegūt žanru informāciju, izmantojot izvēlēto skrāpi. Ja izvēlētais skrāpis nevarēs iegūt datus, tiks izmantoti citi skrāpji.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
lv_lv: Mēģināt iegūt stila informāciju, izmantojot izvēlēto skrāpi. Ja izvēlētais skrāpis nevarēs iegūt datus, tiks izmantoti citi skrāpji.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
lv_lv: Mēģināt iegūt noskaņojuma informāciju, izmantojot izvēlēto skrāpi. Ja izvēlētais skrāpis nevarēs iegūt datus, tiks izmantoti citi skrāpji.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
lv_lv: Ja MusicBrainz nesatur saiti uz allmusic un/vai discogs vietni, mēs varam iegūt datus tajās pēc izpildītāja vārda. Tā kā izpildītāju vārdi nav unikāli, iespējams, var tikt iegūti nepareizi dati. Jo pastāv iespēja, ka eksistē vairāki mākslinieki ar vienu un to pašu vārdu.
