KODI Main - en to nl_nl translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
nl_nl: Generieke muziek schraper voor artiesten

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
nl_nl: Zoekt naar informatie over artiesten en kunstwerken op meerdere websites.

[ctx: #30000]
en: Preferences
nl_nl: Voorkeuren

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
nl_nl: Voorkeurstaal voor artiestenbiografie

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
nl_nl: Liever biografie van

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
nl_nl: Liever discografie van

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
nl_nl: Voorkeur voor genres van

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
nl_nl: Voorkeur voor stijlen van

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
nl_nl: Liever stemmingen van

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
nl_nl: Minder nauwkeurige zoekresultaten toestaan

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
nl_nl: Indien beschikbaar, wordt de artiestenbiografie gedownload in de geselecteerde taal. Het zal terugvallen op het Engels.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
nl_nl: Probeer de biografie van de artiest te krijgen met de geselecteerde schraper. Andere schrapers worden gebruikt als de gewenste schraper geen resultaten oplevert.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
nl_nl: Probeer de biografie van de artiest te krijgen met de geselecteerde schraper. Andere schrapers worden gebruikt als de gewenste schraper geen resultaten oplevert.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
nl_nl: Probeer genre-informatie te krijgen met behulp van de geselecteerde schraper. Andere schrapers worden gebruikt als de gewenste schraper geen resultaten oplevert.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
nl_nl: Probeer stijlinformatie te krijgen met de geselecteerde schraper. Andere schrapers worden gebruikt als de gewenste schraper geen resultaten oplevert.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
nl_nl: Probeer stemmingsinformatie te krijgen met de geselecteerde schraper. Andere schrapers worden gebruikt als de gewenste schraper geen resultaten oplevert.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
nl_nl: Als Musicbrainz geen link geeft naar alle muziek en/of discogs, kunnen we die sites doorzoeken op artiestnaam. Aangezien artiestennamen niet uniek zijn, kan dit mogelijk resulteren in een mengeling van metadata van meerdere artiesten met dezelfde naam.
