KODI Main - en to pl_pl translation catalogue (17 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Generic music scraper for artists
pl_pl: Ogólny ekstraktor muzyczny wykonawców

[ctx: Addon Description]
en: Searches for artist information and artwork across multiple websites.
pl_pl: Wyszukuje informacje o wykonawcy oraz grafikę na wielu witrynach internetowych.

[ctx: #30000]
en: Preferences
pl_pl: Preferencje

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
pl_pl: Preferowany język biografii wykonawcy

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
pl_pl: Preferuj biografię z

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
pl_pl: Preferuj dyskografię z

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
pl_pl: Preferuj gatunki z

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
pl_pl: Preferuj style z

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
pl_pl: Preferuj nastroje z

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
pl_pl: Zezwalaj na mniej dokładne wyniki wyszukiwania

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
pl_pl: Jeśli jest dostępna, biografia wykonawcy zostanie pobrana w wybranym języku. Można zawsze powrócić do języka angielskiego.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
pl_pl: Spróbuj uzyskać biografię wykonawcy za pomocą wybranego ekstraktora. Inne ekstraktory zostaną użyte, jeśli preferowany ekstraktor nie poda rezultatów.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
pl_pl: Spróbuj uzyskać dyskografię wykonawcy za pomocą wybranego ekstraktora. Inne ekstraktory zostaną użyte, jeśli preferowany ekstraktor nie poda rezultatów.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
pl_pl: Spróbuj uzyskać informacje o gatunku za pomocą wybranego ekstraktora. Inne ekstraktory zostaną użyte, jeśli preferowany ekstraktor nie poda rezultatów.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
pl_pl: Spróbuj uzyskać informacje o stylu za pomocą wybranego ekstraktora. Inne ekstraktory zostaną użyte, jeśli preferowany ekstraktor nie poda rezultatów.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
pl_pl: Spróbuj uzyskać informacje o nastroju za pomocą wybranego ekstraktora. Inne ekstraktory zostaną użyte, jeśli preferowany ekstraktor nie poda rezultatów.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
pl_pl: Jeśli Musicbrainz nie udostępnia łącza do allmusic i/lub discogs, możemy przeszukać te strony na podstawie nazwy wykonawcy. Ponieważ nazwy wykonawców nie są unikalne, może to potencjalnie skutkować mieszanką metadanych pochodzących od wielu wykonawców o tej samej nazwie.
