KODI Main - en to pt_PT translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
pt_PT: Preferências

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
pt_PT: Géneros preferidos de

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
pt_PT: Estilos preferidos de

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
pt_PT: Preferência de humor

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
pt_PT: Permitir resultados menos precisos
