KODI Main - en to sk_SK translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
sk_SK: Preferencie

[ctx: #30001]
en: Preferred language for artist biography
sk_SK: Preferovaný jazyk pre biografiu interpreta

[ctx: #30002]
en: Prefer biography from
sk_SK: Preferovať biografiu z

[ctx: #30003]
en: Prefer discography from
sk_SK: Preferovať diskografiu z

[ctx: #30004]
en: Prefer genres from
sk_SK: Preferovať žánre z

[ctx: #30005]
en: Prefer styles from
sk_SK: Preferovať štýly z

[ctx: #30006]
en: Prefer moods from
sk_SK: Preferovať nálady z

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
sk_SK: Povoliť menej presné výsledky vyhľadávania

[ctx: #30201]
en: If available, the artist biography will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
sk_SK: Pokiaľ sa dá, bude biografia interpreta stiahnutá vo vybranom jazyku. Pokiaľ nie, stiahne sa v Angličtine.

[ctx: #30202]
en: Try to get the artist biography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
sk_SK: Skúsi získať biografiu interpreta z vybraného scrapera. Ostatné scrapery budú použité až vtedy, pokiaľ preferovaný scraper nič nenájde.

[ctx: #30203]
en: Try to get the artist discography using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
sk_SK: Skúsi získať diskografiu interpreta z vybraného scrapera. Ostatné scrapery budú použité až vtedy, pokiaľ preferovaný scraper nič nenájde.

[ctx: #30204]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
sk_SK: Skúsi získať informácie o žánri z vybraných scraperov. Ostatné scrapery budú použité až vtedy, pokiaľ preferovaný scraper nič nenájde.

[ctx: #30205]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
sk_SK: Skúsi získať informácie o štýle z vybraných scraperov. Ostatné scrapery budú použité až vtedy, pokiaľ preferovaný scraper nič nenájde.

[ctx: #30206]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
sk_SK: Skúsi získať informácie o nálade z vybraných scraperov. Ostatné scrapery budú použité až vtedy, pokiaľ preferovaný scraper nič nenájde.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname. Since artist names are not unique, this could potentially result in a mixture of metadata from multiple artists by the same name.
sk_SK: Pokiaľ Muzicbrainz neposkytne odkaz na allmusic a/alebo discogs, môžeme vyhľadať tieto stránky na základe artistname. Keďže mená interpretov nie sú unikátne, toto môže potenciálne vyústiť v zmiešaní metadát rôznych interpretov pod tým istým menom.
