KODI Main - en to af_ZA translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Screensaver that dims your screen
af_ZA: Sluimerskerm wat jou skerm verdof

[ctx: Addon Description]
en: The Dim screensaver is a simple screensaver that will dim (fade out) your screen to a setable value between 20 and 100% .
af_ZA: Die Verdof sluimerskerm is 'n eenvoudige sluimerskerm wat jou skerm verdof (uit vaag) tot 'n stelbare waarde tussen 20 en 100%

[ctx: #30000]
note: Setting name for edit screen dim in percentage (0% = black, 100% = no dim)
en: Brightness level
af_ZA: Helderheid vlak

[ctx: #30001]
note: Setting help text
en: Level in percent of how strongly the screen remains illuminated.
af_ZA: Vlak in persent van hoe sterk die skerm verlig bly.

[ctx: #30002]
note: Setting category name
en: Preferences
af_ZA: Voorkeure
