KODI Main - en to sl_SI translation catalogue (5 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Screensaver that dims your screen
sl_SI: Ohranjevalnik zaslona, ki zatemni zaslon

[ctx: Addon Description]
en: The Dim screensaver is a simple screensaver that will dim (fade out) your screen to a setable value between 20 and 100% .
sl_SI: Dim je enostaven ohranjevalnik zaslona, ki zatemni zaslon do izbrane svetlosti med 20 in 100%.

[ctx: #30000]
note: Setting name for edit screen dim in percentage (0% = black, 100% = no dim)
en: Brightness level
sl_SI: Stopnja svetlosti

[ctx: #30001]
note: Setting help text
en: Level in percent of how strongly the screen remains illuminated.
sl_SI: Stopnja jakosti osvetlitve zaslona v procentih.

[ctx: #30002]
note: Setting category name
en: Preferences
sl_SI: Prednostne Nastavitve
