KODI Main - en to af_za translation catalogue (157 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
af_za: Estuary oortreksel deur phil65. (Kodi se bestek oortreksel)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
af_za: Estuary is die bestek oortreksel vir Kodi 17.0 en op. Dit poog om maklik te wees vir eerste keer Kodi gebruikers om te verstaan en te gebruik.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
af_za: Estuary is die bestek oortreksel vir Kodi, verwydering mag probleme veroorsaak

[ctx: #31000]
en: Now playing
af_za: Speel nou

[ctx: #31001]
en: Search...
af_za: Soek...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
af_za: Wys media ondersteunerkuns as agtergrond

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
af_za: Teater modus

[ctx: #31004]
en: Change mode
af_za: Verander modus

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
af_za: Kyk as 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
af_za: Lukraak flieks

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
af_za: Ongekykte flieks

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
af_za: Stel kategorie widget in staat

[ctx: #31009]
en: Download icons
af_za: Aflaai ikone

[ctx: #31010]
en: In progress movies
af_za: Aan die gang flieks

[ctx: #31011]
en: Most played albums
af_za: Mees gespeelde albums

[ctx: #31012]
en: Random albums
af_za: Lukraak albums

[ctx: #31013]
en: Random artists
af_za: Lukraak kunstenaars

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
af_za: Ongespeelde albums

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
af_za: Onlangse opnames

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
af_za: Onlangs gespeelde kanale

[ctx: #31017]
en: Rated
af_za: Gegradeer

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
af_za: Onlangs gespeelde kanale

[ctx: #31019]
en: Forecast
af_za: Voorspelling

[ctx: #31020]
en: Actions
af_za: Aksies

[ctx: #31021]
en: Misc options
af_za: Diverse opsies

[ctx: #31022]
en: Sort by
af_za: Sorteer volgens

[ctx: #31023]
en: Viewtype
af_za: Aansigtipe

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
af_za: Kies gradering om vir media items te vertoon

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
af_za: Geen gunstelinge gevind. Jy kan enige item vanaf media aansigte byvoeg by hierdie lys deur die konteks kieslys te gebruik.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
af_za: Tydskuif

[ctx: #31027]
en: Next aired
af_za: Volgende gelug

[ctx: #31028]
en: Show fanart
af_za: Wys ondersteunerkuns

[ctx: #31029]
en: Last logged in
af_za: Laas ingeteken

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
af_za: Stelsel geheue gebruik

[ctx: #31031]
en: Version info
af_za: Weergawe info

[ctx: #31032]
en: Order
af_za: Orde

[ctx: #31033]
en: Your rating
af_za: Jou gradering

[ctx: #31034]
en: Extended info
af_za: Uitgebreide info

[ctx: #31035]
en: Pages
af_za: Bladsye

[ctx: #31037]
en: Selected track
af_za: Gekose snit

[ctx: #31038]
en: Rewind
af_za: Terugdraai

[ctx: #31039]
en: Fast forward
af_za: Vinnig vorentoe

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
af_za: Kamera vervaardiger

[ctx: #31042]
en: Playlist options
af_za: Speellys opsies

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
af_za: Stel die tipe en voeg reëls by om 'n slim speellys te skep. Hierdie speellyste is dinamies en sluit alle media tipes van jou databasis in wat van toepassing is op jou gekose reëls.

[ctx: #31044]
en: Add group
af_za: Voeg groep by

[ctx: #31045]
en: Rename group
af_za: Hernoem groep

[ctx: #31046]
en: Delete group
af_za: Wis groep uit

[ctx: #31048]
en: Available
af_za: Beskikbaar

[ctx: #31052]
en: filtered
af_za: gefilter

[ctx: #31053]
en: Arial based
af_za: Antenna gebasseer

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
af_za: Druk [B]Links[/B] om terug te tree, of [B]Regs[/B] om vorentoe te trree

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
af_za: Druk [B]Regs[/B] vir volgende raam

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
af_za: Gaan na speellys

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
af_za: Vertoon die inteken skerm met begin

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
af_za: Outomatiese Inteken met begin

[ctx: #31061]
en: Main menu items
af_za: Hoof kieslys items

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
af_za: Kies weer ondersteunerkuns pak

[ctx: #31063]
en: Sections
af_za: Seksies

[ctx: #31065]
en: Video playlist
af_za: Video speellys

[ctx: #31066]
en: Music playlist
af_za: Musiek speellys

[ctx: #31067]
en: Event log
af_za: Gebeurtenis log

[ctx: #31068]
en: Choose presets
af_za: Kies voorafinstellings

[ctx: #31069]
en: Last Updated
af_za: Laas Opgedateer

[ctx: #31071]
en: by
af_za: deur

[ctx: #31072]
en: Power Options
af_za: Krag Opsies

[ctx: #31073]
en: Total length
af_za: Totale lengte

[ctx: #31074]
en: Total duration
af_za: Totale tydsduur

[ctx: #31075]
en: Movie sets
af_za: Fliek stelle

[ctx: #31079]
en: Cast not available
af_za: Rolverdeling nie beskikbaar

[ctx: #31080]
en: Ends at
af_za: Eindig by

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
af_za: Lirieke byvoegsel

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
af_za: Lirieke byvoegsel verstellings

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
af_za: Visualisering verstellings

[ctx: #31089]
en: Available groups
af_za: Beskikbare groepe

[ctx: #31092]
en: Video menu
af_za: Video kieslys

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
af_za: Vertoon weer info in boonste balk

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
af_za: Gebruik skyfie animasies

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
af_za: Lokale onderskrif beskikbaar

[ctx: #31097]
en: Channel options
af_za: Kanaal opsies

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
af_za: Selekteer jou Kodi gebruikers profiel[CR]om in te teken en voort te gaan

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
af_za: IkoonMuur

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
af_za: InfoMuur

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
af_za: Muur

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
af_za: Tik teks hier in...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
af_za: Jou biblioteek is tans leeg. Om dit met jou persoonlike media te vul, gaan "Lêers" seksie binne, voeg 'n media bron by en stel dit op. Na die bron bygevoeg is en geindekseer is sal jy deur jou biblioteek kan blaai.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
af_za: Voeg video bronne by en stel die gepaste inhoud tipe om jou video biblioteke te vul.

[ctx: #31106]
en: Teletext
af_za: Teleteks

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
af_za: WyeLys

[ctx: #31110]
en: Enter files section
af_za: Tik lêer seksie in

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
af_za: Besigtig jou persoonlike prente of laai een van die baie beeld byvoegsels af vanaf die offisiële stoorplek.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
af_za: Wissel oudio stroom

[ctx: #31113]
en: Search local library
af_za: Deursoek lokale biblioteek

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
af_za: Deursoek YouTube

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
af_za: Verwyder hierdie hoof kieslys item

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
af_za: Redigeer nodusse

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
af_za: Tik byvoegsel blaaier in

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
af_za: Jy het nog geen byvoegsels geinstalleer nie. Besoek ons byvoegsel blaaier om deur ons versameling te blaai en jou Kodi ervaring te verbeter.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
af_za: Jy het nog nie 'n weer voorsiener opgestel nie. Om weer inligting te besigtig, kies 'n weer voorsiener en stel jou ligging op.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
af_za: Stel weer voorsiener

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
af_za: Ongekykte TV Vertonings

[ctx: #31123]
en: Same director
af_za: Selfde direkteur

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
af_za: Druk op vir akteur info

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
af_za: Druk OK om plot te lees

[ctx: #31127]
en: Show icons
af_za: Wys ikone

[ctx: #31128]
en: Contributors
af_za: Bydraers

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
af_za: Algemene verstellings van toepassing op alle areas van die oortreksel.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
af_za: Hoof kieslys verwante verstellings: Stel die tuis skerm op na jou smaak.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
af_za: Kies oortreksel ondersteunerkuns pak

[ctx: #31132]
en: Select Program
af_za: Selekteer program

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
af_za: Selekteer resolusie

[ctx: #31134]
en: Remaining
af_za: Oorblywend

[ctx: #31135]
en: Binary
af_za: Binêr

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
af_za: Kliek hier om laatste veranderinge te sien...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
af_za: Speler

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
af_za: Video dekodeerder

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
af_za: Pixel formaat

[ctx: #31141]
en: Changes for version
af_za: Veranderinge vir weergawe

[ctx: #31142]
en: Play speed
af_za: Speel spoed

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
af_za: Jy het nog nie PVR opgestel nie. Om PVR te gebruik, kies 'n PVR kliënt byvoegsel en stel dit op. Besoek asseblief http://kodi.wiki/view/PVR om meer te leer.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
af_za: Tik byvoegsel blaaier in

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
af_za: Deursoek byvoegsels

[ctx: #31146]
en: In cinemas
af_za: In teaters

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
af_za: Binnekort in teaters

[ctx: #31148]
en: Categories
af_za: Kategorieë

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
af_za: Kies genre ondersteunerkuns pak

[ctx: #31150]
en: Origin
af_za: Oorsprong

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
af_za: Ongekykte musiek videos

[ctx: #31152]
en: Random music videos
af_za: Lukraak musiek videos

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
af_za: Jy het geen byvoegsels van hierdie tipe geinstalleer nie. Gaan die byvoegsel blaaier binne om byvoegsels geskep deur ons gemeenskap af te laai.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
af_za: Druk OK om tussen liggings te skakel

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
af_za: Nog geen boekmerke geskep.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
af_za: Kies agtergrond patroon

[ctx: #31157]
en: Edit categories
af_za: Redigeer kategorie

[ctx: #31158]
en: Touch mode
af_za: Raak modus

[ctx: #31159]
en: Artwork
af_za: Kunswerk

[ctx: #31160]
en: Show media flags
af_za: Wys media vlaggies

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
af_za: Nommer blok

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
af_za: Speel jou persoonlike speletjies of laai een van die baie speletjie byvoegsels af vanaf die offisiële stoorplek.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
af_za: Wys Ondersteunerkuns agtergrond

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
af_za: Kies tipe profiel identifikasie

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
af_za: Profiel naam

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
af_za: Profiel avatar

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
af_za: Animeer agtergrond

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
af_za: Wys plakkate in plaas van duimnaelsketse vir musiekvideos

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
af_za: Kunswerk verwante verstellings.

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
af_za: Video kodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
af_za: Video resolusie

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
af_za: Video aspek

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
af_za: Video bis tempo

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
af_za: Oudio kodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
af_za: Oudio kanale

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
af_za: Oudio bis tempo

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
af_za: Skerm resolusie

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
af_za: Stelsel teken spoed

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
af_za: Stelsel CPU gebruik

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
af_za: Stelsel
