KODI Main - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31006]
en: Random movies
eo: Hazardaj filmoj

[ctx: #31012]
en: Random albums
eo: Hazardaj albumoj

[ctx: #31017]
en: Rated
eo: Taksita

[ctx: #31020]
en: Actions
eo: Agadoj

[ctx: #31067]
en: Event log
eo: Eventa protokolo

[ctx: #31069]
en: Last Updated
eo: Lastatempa ĝisdatigo

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
eo: Vico

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
eo: Enigu tekston ĉi tie...
