KODI Main - en to et_ee translation catalogue (168 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
et_ee: Estuary rüü autor on phil65. (Kodi vaikerüü)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
et_ee: Estuary on Kodi vaikerüü versioonist 17.0. Kodi esmakasutajatel on rüüd kerge mõista ja kasutada.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
et_ee: Estuary on Kodi vaikerüü, selle eemaldamine võib põhjustada probleeme

[ctx: #31000]
en: Now playing
et_ee: Hetkel mängib

[ctx: #31001]
en: Search...
et_ee: Otsing...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
et_ee: Näita taustal fännipilte

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
et_ee: Kinorežiim

[ctx: #31004]
en: Change mode
et_ee: Muuda režiimi

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
et_ee: Vaata 2D-s

[ctx: #31006]
en: Random movies
et_ee: Juhuslik film

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
et_ee: Vaatamata filmid

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
et_ee: Luba kategooria vidinad

[ctx: #31009]
en: Download icons
et_ee: Lae alla ikoonid

[ctx: #31010]
en: In progress movies
et_ee: Vaatamine pooleli

[ctx: #31011]
en: Most played albums
et_ee: Enim esitatud albumid

[ctx: #31012]
en: Random albums
et_ee: Juhuslikud albumid

[ctx: #31013]
en: Random artists
et_ee: Juhuslikud esitajad

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
et_ee: Esitamata albumid

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
et_ee: Viimased salvestused

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
et_ee: Viimati vaadatud kanalid

[ctx: #31017]
en: Rated
et_ee: Vanusepiirang

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
et_ee: Viimati kuulatud kanalid

[ctx: #31019]
en: Forecast
et_ee: Ilmateade

[ctx: #31020]
en: Actions
et_ee: Tegevused

[ctx: #31021]
en: Misc options
et_ee: Muud suvandid

[ctx: #31022]
en: Sort by
et_ee: Järjesta

[ctx: #31023]
en: Viewtype
et_ee: Esitusviis

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
et_ee: Vali meediaüksuste kuvatav hinnang

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
et_ee: Lemmikuid ei ole. Kontekstimenüüd kasutades saad sellesse nimekirja lisada üksusi meediakuvadest.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
et_ee: Ajanihe

[ctx: #31027]
en: Next aired
et_ee: Järgmine esitus

[ctx: #31028]
en: Show fanart
et_ee: Kuva fännipildid

[ctx: #31029]
en: Last logged in
et_ee: Viimati sisse logitud

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
et_ee: Mälu kasutus

[ctx: #31031]
en: Version info
et_ee: Versiooni info

[ctx: #31032]
en: Order
et_ee: Suund

[ctx: #31033]
en: Your rating
et_ee: Minu hinne

[ctx: #31034]
en: Extended info
et_ee: Laiendatud info

[ctx: #31035]
en: Pages
et_ee: Lehed

[ctx: #31036]
en: items
et_ee: üksust

[ctx: #31037]
en: Selected track
et_ee: Valitud lugu

[ctx: #31038]
en: Rewind
et_ee: Tagasi

[ctx: #31039]
en: Fast forward
et_ee: Edasi

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
et_ee: Kaamera valmistaja

[ctx: #31042]
en: Playlist options
et_ee: Esitusloendi suvandid

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
et_ee: Nutika esitusloendi loomiseks määra liik ja lisa reeglid. Nutikad esitusloendid on muutuvad ja sisaldavad kõiki määratud reeglitega sobivaid meediaüksusi andmebaasist.

[ctx: #31044]
en: Add group
et_ee: Lisa grupp

[ctx: #31045]
en: Rename group
et_ee: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31046]
en: Delete group
et_ee: Kustuta grupp

[ctx: #31048]
en: Available
et_ee: Saadaval

[ctx: #31052]
en: filtered
et_ee: filtreeritud

[ctx: #31053]
en: Arial based
et_ee: Arial-il põhinev

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
et_ee: Tagasihüppeks vajuta [B]vasakut[/B] või edasihüppeks [B]paremat[/B] klahvi

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
et_ee: Kaaderhaaval liikumiseks vajuta [B]paremat[/B] klahvi

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
et_ee: Mine esitusloendisse

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
et_ee: Käivitusel kuva logimisaken

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
et_ee: Käivitusel logib ise sisse

[ctx: #31061]
en: Main menu items
et_ee: Peamenüü üksused

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
et_ee: Vali ilmateate fännipiltide pakk

[ctx: #31063]
en: Sections
et_ee: Jaotised

[ctx: #31065]
en: Video playlist
et_ee: Video esitusloend

[ctx: #31066]
en: Music playlist
et_ee: Muusika esitusloend

[ctx: #31067]
en: Event log
et_ee: Logiraamat

[ctx: #31068]
en: Choose presets
et_ee: Vali eelhäälestused

[ctx: #31069]
en: Last Updated
et_ee: Viimati uuendatud

[ctx: #31071]
en: by
et_ee: autor on

[ctx: #31072]
en: Power Options
et_ee: Toide

[ctx: #31073]
en: Total length
et_ee: Kogupikkus

[ctx: #31074]
en: Total duration
et_ee: Kogukestus

[ctx: #31075]
en: Movie sets
et_ee: Filmi kogumikud

[ctx: #31079]
en: Cast not available
et_ee: Osatäitjad pole teada

[ctx: #31080]
en: Ends at
et_ee: Lõpeb

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
et_ee: Laulusõnade lisamoodul

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
et_ee: Laulusõnade lisamooduli seaded

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
et_ee: Visuaali seaded

[ctx: #31089]
en: Available groups
et_ee: Saadaval grupid

[ctx: #31092]
en: Video menu
et_ee: Videomenüü

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
et_ee: Kuva ülaribal ilmateade

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
et_ee: Kasuta slaidanimatsioone

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
et_ee: Lokaalsed subtiitrid on saadaval

[ctx: #31097]
en: Channel options
et_ee: Kanali suvandid

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
et_ee: Sisselogimiseks ja jätkamiseks[CR]vali oma Kodi kasutajaprofiil

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
et_ee: Ikoonisein

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
et_ee: Riba

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
et_ee: Infosein

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
et_ee: Sein

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
et_ee: Sisesta tekst siia...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
et_ee: Meediakogu on praegu tühi. Et täita see oma meediaga, ava jaotis "Failid", lisa meediaallikas ja seadista see.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
et_ee: Lisa video allikad ja määra videoteegi täitmiseks sisu liik.

[ctx: #31106]
en: Teletext
et_ee: Teletekst

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
et_ee: Lai loend

[ctx: #31110]
en: Enter files section
et_ee: Ava jaotis 'Failid'

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
et_ee: Vaata oma pilte või lae ametlikust hoidlast alla piltide lisamoodulid.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
et_ee: Vaheta heliriba

[ctx: #31113]
en: Search local library
et_ee: Otsi kohalikust meediakogust

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
et_ee: Otsi YouTube-ist

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
et_ee: Vaheta subtiitrid

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
et_ee: Eemalda see peamenüü üksus

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
et_ee: Redigeeri sõlmesid

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
et_ee: Mine lisamoodulite brauserisse

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
et_ee: Ühtegi lisamoodulit pole paigaldatud. Külasta meie lisamoodulite brauserit, sirvi lisamooduleid ning paranda Kodi kasutuskogemust.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
et_ee: Ilmateate pakkuja pole määratud. Ilmateate kuvamiseks vali ilmateate pakkuja ja määra oma asukoht.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
et_ee: Määra ilmateate pakkuja

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
et_ee: Vaatamata sarjad

[ctx: #31123]
en: Same director
et_ee: Sama režissöör

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
et_ee: Näitleja info kuvamiseks vajuta üles

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
et_ee: Sisu täielikuks lugemiseks vajuta OK

[ctx: #31127]
en: Show icons
et_ee: Kuva ikoonid

[ctx: #31128]
en: Contributors
et_ee: Kaasautorid

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
et_ee: Rüü kõikidele osadele kohalduvad üldseaded.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
et_ee: Peamenüü seaded: Seadista avakuva oma meele järgi.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
et_ee: Vali rüü fännipildi pakk

[ctx: #31132]
en: Select Program
et_ee: Vali programm

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
et_ee: Vali ekraanilahutus

[ctx: #31134]
en: Remaining
et_ee: Kestab veel

[ctx: #31135]
en: Binary
et_ee: Binaar

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
et_ee: Viimaste muudatuste vaatamiseks kliki siia...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
et_ee: Pleier

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
et_ee: Videodekooder

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
et_ee: Piksli vorming

[ctx: #31141]
en: Changes for version
et_ee: Muudatused versioonis

[ctx: #31142]
en: Play speed
et_ee: Esitamise kiirus

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
et_ee: PVR on seadistamata. PVR-i kasutamiseks vali ja seadista PVR-i klientprogramm. Rohkem infot: http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
et_ee: Mine lisamoodulite brauserisse

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
et_ee: Otsi lisamooduleid

[ctx: #31146]
en: In cinemas
et_ee: Kinodes

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
et_ee: Varsti kinodes

[ctx: #31148]
en: Categories
et_ee: Kategooriad

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
et_ee: Vali žanri fännipiltide pakk

[ctx: #31150]
en: Origin
et_ee: Päritolu

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
et_ee: Vaatamata muusikavideod

[ctx: #31152]
en: Random music videos
et_ee: Juhuslikud muusikavideod

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
et_ee: Seda tüüpi lisamooduleid pole paigaldatud. Meie kasutajate poolt loodud lisamoodulite allalaadimiseks mine lisamoodulite brauserisse.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
et_ee: Asukohtade vahel valimiseks vajuta OK

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
et_ee: Järjehoidjaid ei ole.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
et_ee: Vali taustapildi muster

[ctx: #31157]
en: Edit categories
et_ee: Redigeeri

[ctx: #31158]
en: Touch mode
et_ee: Puutetundlik režiim

[ctx: #31159]
en: Artwork
et_ee: Taustapildid

[ctx: #31160]
en: Show media flags
et_ee: Kuva meedia andmed

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
et_ee: Numbriklahvistik

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
et_ee: Mängi oma mänge või lae ametlikust hoidlast alla mängude lisamoodulid.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
et_ee: Näita fännide loodud pilte

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
et_ee: Vali profiili tuvastuse liik

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
et_ee: Profiili nimi

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
et_ee: Profiili avatar

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
et_ee: Tausta animeerimine

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
et_ee: Kuva muusikavideote jaoks postereid mitte pisipilte

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
et_ee: Taustapiltidega seotud seaded.

[ctx: #31170]
note: Label for OSD settings category
en: On screen display
et_ee: Ekraanigraafika

[ctx: #31171]
note: Helper text for the label of OSD settings category
en: On screen display (OSD) related settings
et_ee: Ekraanigraafikaga (OSD) seotud seaded

[ctx: #31172]
note: Setting Automatically close video OSD
en: Automatically close video OSD
et_ee: Sulge video OSD automaatselt

[ctx: #31173]
note: Setting auto close time for video osd
en: Video OSD autoclose time (seconds)
et_ee: Video OSD automaatse sulgemise aeg (sekundites)

[ctx: #31174]
note: Setting to control what happens when clicking a music album on the home screen
en: Default select action for albums on the home screen
et_ee: Vaiketegevus albumite valikul avalehel

[ctx: #31175]
note: Setting to control what happens when clicking a TV show on the home screen
en: Default select action for TV shows on the home screen
et_ee: Vaiketegevus sarjade valikul avalehel

[ctx: #31176]
note: Setting to control what happens when clicking a movie set on the home screen
en: Default select action for movie sets on the home screen
et_ee: Vaiketegevus filmikogumike valikul avalehel

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
et_ee: Video koodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
et_ee: Videolahutus

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
et_ee: Ekraanisuhe

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
et_ee: Video bitikiirus

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
et_ee: Heli koodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
et_ee: Heli kanalid

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
et_ee: Heli bitikiirus

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
et_ee: Ekraani eraldusvõime:

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
et_ee: Süsteemi renderduskiirus

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
et_ee: Protsessori kasutus

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
et_ee: Meedia

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
et_ee: Süsteem
