KODI Main - en to fa_ir translation catalogue (139 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
fa_ir: پوستهٔ اسچوری به دست phil65. (پوستهٔ پیش‌گزیدهٔ کودی)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
fa_ir: اسچوری پوستهٔ پیش‌گزیدهٔ کودی ۱۷٫۰ و بالاتر است. این پوسته تلاش می‌کند درک و استفاده‌اش برای کاربرانی که نخستین بار با کودی کار می‌کنند، ساده باشد.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
fa_ir: اسچوری پوستهٔ پیش‌گزیدهٔ کودی است. ممکن است برداشتنش موجب مشکلاتی شود

[ctx: #31000]
en: Now playing
fa_ir: در حال پخش

[ctx: #31001]
en: Search...
fa_ir: جستجو ...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
fa_ir: نمایش هنرهای هواداری به عنوان پس‌زمینه

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
fa_ir: حالت سینما

[ctx: #31004]
en: Change mode
fa_ir: تغییر حالت

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
fa_ir: تماشا بصورت دو بعدی

[ctx: #31006]
en: Random movies
fa_ir: فیلم‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
fa_ir: فیلم‌های ندیده

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
fa_ir: به کار انداختن ابزارک‌های دسته

[ctx: #31009]
en: Download icons
fa_ir: نقشک‌های بارگیری

[ctx: #31010]
en: In progress movies
fa_ir: فیلم‌های در حال دیدن

[ctx: #31011]
en: Most played albums
fa_ir: آلبوم‌های بیش‌تر پخش‌شده

[ctx: #31012]
en: Random albums
fa_ir: آلبوم‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31013]
en: Random artists
fa_ir: هنرمندان کاتوره‌ای

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
fa_ir: آلبوم‌های پخش‌نشده

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
fa_ir: ضبط‌های تازه

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
fa_ir: کانال‌های تازه پخش‌شده

[ctx: #31017]
en: Rated
fa_ir: رتبه‌داده

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
fa_ir: کانال‌های تازه پخش‌شده

[ctx: #31019]
en: Forecast
fa_ir: پیش بینی

[ctx: #31020]
en: Actions
fa_ir: عملیات

[ctx: #31021]
en: Misc options
fa_ir: سایر تنظیمات

[ctx: #31022]
en: Sort by
fa_ir: چینش با

[ctx: #31023]
en: Viewtype
fa_ir: گونهٔ نما

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
fa_ir: گزینش رتبه‌بندی برای نمایش موارد رسانه

[ctx: #31026]
en: Timeshift
fa_ir: جابه‌جایی زمانی

[ctx: #31027]
en: Next aired
fa_ir: روی آنتن رفتهٔ بعدی

[ctx: #31028]
en: Show fanart
fa_ir: نمایش هنر هواداری

[ctx: #31029]
en: Last logged in
fa_ir: واپسین ورود

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
fa_ir: استفادهٔ حافظهٔ سامانه

[ctx: #31031]
en: Version info
fa_ir: اطّلاعات نگارش

[ctx: #31032]
en: Order
fa_ir: ترتیب

[ctx: #31033]
en: Your rating
fa_ir: رتبه‌بندیتان

[ctx: #31034]
en: Extended info
fa_ir: اطّلاعات گسترش‌یافته

[ctx: #31035]
en: Pages
fa_ir: صفحه‌ها

[ctx: #31036]
en: items
fa_ir: موردها

[ctx: #31037]
en: Selected track
fa_ir: قطعهٔ گزیده

[ctx: #31038]
en: Rewind
fa_ir: پس‌روی

[ctx: #31039]
en: Fast forward
fa_ir: پیش‌روی سریع

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
fa_ir: سازندهٔ دوربین

[ctx: #31042]
en: Playlist options
fa_ir: گزینه‌های فهرست پخش

[ctx: #31044]
en: Add group
fa_ir: افزودن گروه

[ctx: #31045]
en: Rename group
fa_ir: تغییر نام گروه

[ctx: #31046]
en: Delete group
fa_ir: حذف گروه

[ctx: #31048]
en: Available
fa_ir: موجود

[ctx: #31052]
en: filtered
fa_ir: پالوده

[ctx: #31053]
en: Arial based
fa_ir: بر پایهٔ Arial

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
fa_ir: رفتن به فهرست پخش

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
fa_ir: نمایش صفحهٔ ورود هنگام آغاز

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
fa_ir: ورود خودکار هنگام آغاز

[ctx: #31061]
en: Main menu items
fa_ir: موردهای فهرست اصلی

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
fa_ir: گزینش بستهٔ هنر هواداری آب‌وهوا

[ctx: #31063]
en: Sections
fa_ir: بخش‌ها

[ctx: #31065]
en: Video playlist
fa_ir: فهرست پخش ویدیو

[ctx: #31066]
en: Music playlist
fa_ir: فهرست پخش آهنگ

[ctx: #31067]
en: Event log
fa_ir: گزارش رویداد

[ctx: #31069]
en: Last Updated
fa_ir: واپسین به‌روز شده

[ctx: #31071]
en: by
fa_ir: به دست

[ctx: #31072]
en: Power Options
fa_ir: گزینه‌های نیرو

[ctx: #31073]
en: Total length
fa_ir: مجموع طول

[ctx: #31074]
en: Total duration
fa_ir: مجموع مدت

[ctx: #31075]
en: Movie sets
fa_ir: مجموعه فیلم‌ها

[ctx: #31079]
en: Cast not available
fa_ir: لیست بازیگران در دسترس نیست

[ctx: #31080]
en: Ends at
fa_ir: پایان در

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
fa_ir: افزونهٔ ترانه‌ها

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
fa_ir: تنظیمات افزونهٔ ترانه‌ها

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
fa_ir: تنظیمات تصویرسازی

[ctx: #31089]
en: Available groups
fa_ir: گروه‌های موجود

[ctx: #31092]
en: Video menu
fa_ir: فهرست ویدیو

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
fa_ir: نمایش اطّلاعات آب‌وهوا در نوار بالایی

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
fa_ir: استفاده از پویانمایی‌های اسلاید

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
fa_ir: زیرنویس محلّی موجود است

[ctx: #31097]
en: Channel options
fa_ir: گزینه‌های کانال

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
fa_ir: برای ورود و ادامه، نمایهٔ[CR]کاربری کودیتان را برگزینید

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
fa_ir: دیوار نقشک

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
fa_ir: جابه‌جایی

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
fa_ir: دیوار اطّلاعات

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
fa_ir: دیوار

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
fa_ir: این‌جا بنویسید…

[ctx: #31106]
en: Teletext
fa_ir: دورمتن

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
fa_ir: فهرست پهناور

[ctx: #31110]
en: Enter files section
fa_ir: ورود به بخش پرونده‌ها

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
fa_ir: تغییر جریان صدا

[ctx: #31113]
en: Search local library
fa_ir: جست‌وجوی کتاب‌خانهٔ محلّی

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
fa_ir: جست‌وجوی یوتوب

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
fa_ir: تغییر وضعیت زیرنویس

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
fa_ir: برداشتن این مورد فهرست اصلی

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
fa_ir: ویرایش گره‌ها

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
fa_ir: ورود به مرورگر افزونه

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
fa_ir: تنظیم فراهم‌کنندهٔ آب‌وهوا

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
fa_ir: نمایش‌های تلویزیونی ندیده

[ctx: #31123]
en: Same director
fa_ir: همین کارگردان

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
fa_ir: برای اطّلاعات بازیگر، بالا را بزنید

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
fa_ir: برای خواندن طرح داستانی، قبول را بزنید

[ctx: #31127]
en: Show icons
fa_ir: نمایش نقشک‌ها

[ctx: #31128]
en: Contributors
fa_ir: مشارکت‌کنندگان

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
fa_ir: تنظیمات عمومی به تمامی نواحی پوسته اعمال می‌شوند.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
fa_ir: گزینش بستهٔ هنر هواداری پوسته

[ctx: #31132]
en: Select Program
fa_ir: گزینش برنامه

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
fa_ir: گزینش وضوح

[ctx: #31134]
en: Remaining
fa_ir: مانده

[ctx: #31135]
en: Binary
fa_ir: دودویی

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
fa_ir: برای دیدن جدیدترین تغییرها، این‌جا را بزنید…

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
fa_ir: پخش کننده

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
fa_ir: رمزگشای ویدیو

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
fa_ir: قالب پیکسل

[ctx: #31141]
en: Changes for version
fa_ir: تغییرها برای نگارش

[ctx: #31142]
en: Play speed
fa_ir: سرعت پخش

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
fa_ir: ورود به مرورگر افزونه

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
fa_ir: جست‌وجوی افزونه‌ها

[ctx: #31146]
en: In cinemas
fa_ir: در سینماها

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
fa_ir: به‌زودی در سینماها

[ctx: #31148]
en: Categories
fa_ir: دسته‌ها

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
fa_ir: گزینش بستهٔ هنر هواداری سبک

[ctx: #31150]
en: Origin
fa_ir: خاستگاه

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
fa_ir: نماهنگ‌های ندیده

[ctx: #31152]
en: Random music videos
fa_ir: نماهنگ‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
fa_ir: برای تعویض بین مکان‌ها، قبول را بزنید

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
fa_ir: هنوز هیچ نشانکی ایجاد نشده.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
fa_ir: گزینش الگوی پس‌زمینه

[ctx: #31157]
en: Edit categories
fa_ir: ویرایش دسته‌ها

[ctx: #31158]
en: Touch mode
fa_ir: جالت لمسی

[ctx: #31159]
en: Artwork
fa_ir: اثر هنری

[ctx: #31160]
en: Show media flags
fa_ir: نمایش پرچم‌های رسانه

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
fa_ir: صفحهٔ عددی

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
fa_ir: اجرای بازی‌های شخصی یا بارگیری یکی از چندین افزونهٔ بازی از مخازن رسمی.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
fa_ir: نمایش پس‌زمینهٔ هنر هواداری

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
fa_ir: نام نمایه

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
fa_ir: تصویر نمایه

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
fa_ir: پویانمایی پس‌زمینه

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
fa_ir: نمایش پوستر به جای بندانگشتی‌ها برای نماهنگ‌ها

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
fa_ir: تنظمیات مربوط به اثر هنری.

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
fa_ir: رزولوشن صفحه

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
fa_ir: مصرف cpu سیتسم

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
fa_ir: رسانه

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
fa_ir: سیستم
