KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (161 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
lt_lt: Estuary teminė išvaizda, kurią sukūrė phil65 ir Piers. (Numatytoji Kodi teminė išvaizda)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
lt_lt: Estuary yra numatytoji Kodi 17.0 ir aukštesnių versijų teminė išvaizda. Jos tikslas yra būti lengvai perprantama naujiems Kodi vartotojams.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
lt_lt: Estuary yra numatytoji Kodi teminė išvaizda, jos pašalinimas gali sukelti problemų

[ctx: #31000]
en: Now playing
lt_lt: Dabar atkuriama

[ctx: #31001]
en: Search...
lt_lt: Ieškoti...

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
lt_lt: Rodyti media įrašo Fanart fone

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
lt_lt: Kino teatro režimas

[ctx: #31004]
en: Change mode
lt_lt: Pakeisti režimą

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
lt_lt: Žiūrėti 2D režimu

[ctx: #31006]
en: Random movies
lt_lt: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
lt_lt: Neperžiūrėti filmai

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
lt_lt: Įjungti kategorijos valdiklius

[ctx: #31009]
en: Download icons
lt_lt: Atsisiųsti piktogramas

[ctx: #31010]
en: In progress movies
lt_lt: Nebaigti žiūrėti filmai

[ctx: #31011]
en: Most played albums
lt_lt: Dažniausiai klausyti albumai

[ctx: #31012]
en: Random albums
lt_lt: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31013]
en: Random artists
lt_lt: Atsitiktiniai atlikėjai

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
lt_lt: Neperklausyti albumai

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
lt_lt: Naujausi įrašai

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
lt_lt: Neseniai žiūrėti kanalai

[ctx: #31017]
en: Rated
lt_lt: Įvertinta

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
lt_lt: Neseniai žiūrėti kanalai

[ctx: #31019]
en: Forecast
lt_lt: Prognozė

[ctx: #31020]
en: Actions
lt_lt: Veiksmai

[ctx: #31021]
en: Misc options
lt_lt: Įvairios parinktys

[ctx: #31022]
en: Sort by
lt_lt: Rūšiuoti pagal

[ctx: #31023]
en: Viewtype
lt_lt: Rodinio tipas

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
lt_lt: Pasirinkite kurį media elementų reitingą rodyti

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
lt_lt: Nerasta mėgstamiausiųjų. Jūs galite pridėti bet kurį elementą iš media rodinių į šį sąrašą naudodami kontekstinį meniu.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
lt_lt: Laiko poslinkis

[ctx: #31027]
en: Next aired
lt_lt: Kita transliacija

[ctx: #31028]
en: Show fanart
lt_lt: Rodyti Fanart

[ctx: #31029]
en: Last logged in
lt_lt: Paskutinis prisijungimas

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
lt_lt: RAM naudojimas

[ctx: #31031]
en: Version info
lt_lt: Versijos informacija

[ctx: #31032]
en: Order
lt_lt: Rūšiavimas

[ctx: #31033]
en: Your rating
lt_lt: Jūsų reitingas

[ctx: #31034]
en: Extended info
lt_lt: Išplėstinė informacija

[ctx: #31035]
en: Pages
lt_lt: Puslapis

[ctx: #31036]
en: items
lt_lt: elem.

[ctx: #31037]
en: Selected track
lt_lt: Pasirinktas takelis

[ctx: #31038]
en: Rewind
lt_lt: Prasukti atgal

[ctx: #31039]
en: Fast forward
lt_lt: Prasukti pirmyn

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
lt_lt: Kameros gamintojas

[ctx: #31042]
en: Playlist options
lt_lt: Grojaraščio parinktys

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
lt_lt: Nustatykite išmaniojo grojaraščio tipą ir taisykles. Šie grojaraščiai yra dinaminiai ir įtraukia visus media elementus iš jūsų duomenų bazės, kurie atitinka pasirinktas taisykles.

[ctx: #31044]
en: Add group
lt_lt: Pridėti grupę

[ctx: #31045]
en: Rename group
lt_lt: Pervadinti grupę

[ctx: #31046]
en: Delete group
lt_lt: Pašalinti grupę

[ctx: #31048]
en: Available
lt_lt: Prieinama

[ctx: #31052]
en: filtered
lt_lt: filtruota

[ctx: #31053]
en: Arial based
lt_lt: Arial pagrindu

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
lt_lt: Paspauskite [B]kairėn[/B] norėdami žengti atgal ar [B]dešinėn[/B], jei norite žengti pirmyn

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
lt_lt: Paspauskite [B]dešinėn[/B] norėdami perjungti kadrą pirmyn

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
lt_lt: Eiti į grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
lt_lt: Rodyti prisijungimo langą paleidžiant

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
lt_lt: Automatinis prisijungimas paleidžiant

[ctx: #31061]
en: Main menu items
lt_lt: Meniu elementai

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
lt_lt: Pasirinkti orų Fanart paketą

[ctx: #31063]
en: Sections
lt_lt: Skyriai

[ctx: #31065]
en: Video playlist
lt_lt: Vaizdo įrašų grojaraštis

[ctx: #31066]
en: Music playlist
lt_lt: Muzikos grojaraštis

[ctx: #31067]
en: Event log
lt_lt: Įvykių žurnalas

[ctx: #31068]
en: Choose presets
lt_lt: Pasirinkite išankstines parinktis

[ctx: #31069]
en: Last Updated
lt_lt: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31071]
en: by
lt_lt: nuo

[ctx: #31072]
en: Power Options
lt_lt: Maitinimo parinktys

[ctx: #31073]
en: Total length
lt_lt: Bendra trukmė

[ctx: #31074]
en: Total duration
lt_lt: Bendra trukmė

[ctx: #31075]
en: Movie sets
lt_lt: Filmų rinkiniai

[ctx: #31079]
en: Cast not available
lt_lt: Vaidmenys neprieinami

[ctx: #31080]
en: Ends at
lt_lt: Baigiasi

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
lt_lt: Dainų žodžių priedas

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
lt_lt: Dainų žodžių priedo nustatymai

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
lt_lt: Vizualizacijos nustatymai

[ctx: #31089]
en: Available groups
lt_lt: Galimos grupės

[ctx: #31092]
en: Video menu
lt_lt: Vaizdo meniu

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
lt_lt: Rodyti orų informaciją viršutinėje juostoje

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
lt_lt: Naudoti slinkimo animacijas

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
lt_lt: Prieinami lokalūs subtitrai

[ctx: #31097]
en: Channel options
lt_lt: Kanalo parinktys

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lt_lt: Pasirinkite savo Kodi profilį[CR]norėdami prisijungti ir tęsti

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
lt_lt: Piktogramų siena

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
lt_lt: Postūmis

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
lt_lt: Infosiena

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
lt_lt: Siena

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
lt_lt: Įveskite tekstą čia...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
lt_lt: Jūsų biblioteka šiuo metu tuščia. Norėdami užpildyti ją asmeniniais media įrašais, eikite į "Failų" skyrių, pridėkite media šaltinį ir sukonfigūruokite jį. Kai šaltinis bus pridėtas ir suindeksuotas, galėsite naršyti po savo biblioteką.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
lt_lt: Pridėkite vaizdo įrašų šaltinių ir nustatykite atitinkamą turinio tipą, jei norite užpildyti savo vaizdo įrašų bibliotekas.

[ctx: #31106]
en: Teletext
lt_lt: Teletekstas

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
lt_lt: Platus sąrašas

[ctx: #31110]
en: Enter files section
lt_lt: Eiti į failų skyrių

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
lt_lt: Peržiūrėkite asmeninius paveikslėlius arba atsisiųskite vieną iš daugelio atvaizdų priedų iš oficialios saugyklos.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
lt_lt: Perjungti garso srautą

[ctx: #31113]
en: Search local library
lt_lt: Ieškoti lokalioje bibliotekoje

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
lt_lt: Ieškoti YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
lt_lt: Perjungti subtitrus

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
lt_lt: Pašalinti šį pagrindinio meniu elementą

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
lt_lt: Redaguoti mazgus

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
lt_lt: Atidaryti priedų naršyklę

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
lt_lt: Jūs kol kas nesate įdiegę priedų. Atsidarykite priedų naršyklę, jei norite naršyti mūsų kolekciją ir pagerinti Kodi patirtį.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
lt_lt: Jūs kol kas nenustatėte orų tiekėjo. Jei norite matyti orų informaciją, pasirinkite orų tiekėją ir nustatykite savo vietovę.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
lt_lt: Nustatyti orų tiekėją

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
lt_lt: Neperžiūrėtos TV laidos

[ctx: #31123]
en: Same director
lt_lt: Tas pats režisierius

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
lt_lt: Paspauskite aukštyn norėdami atidaryti aktoriaus informaciją

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
lt_lt: Paspauskite OK norėdami skaityti siužetą

[ctx: #31127]
en: Show icons
lt_lt: Rodyti piktogramas

[ctx: #31128]
en: Contributors
lt_lt: Bendraautoriai

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
lt_lt: Pagrindiniai nustatymai pritaikomi visoms teminės išvaizdoms sritims.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
lt_lt: Su pagrindiniu meniu susiję nustatymai: susikonfigūruokite pradinį ekraną taip kaip patinka.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
lt_lt: Pasirinkti teminės išvaizdos Fanart paketą

[ctx: #31132]
en: Select Program
lt_lt: Pasirinkite programą

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
lt_lt: Pasirinkti raišką

[ctx: #31134]
en: Remaining
lt_lt: Liko

[ctx: #31135]
en: Binary
lt_lt: Dvejetainis

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
lt_lt: Paspauskite čia norėdami peržiūrėti naujausius pakeitimus...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
lt_lt: Grotuvas

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
lt_lt: Vaizdo dekoderis

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
lt_lt: Pikselio formatas

[ctx: #31141]
en: Changes for version
lt_lt: Versijos pakeitimai

[ctx: #31142]
en: Play speed
lt_lt: Atkūrimo greitis

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
lt_lt: Jūs kol kas nenustatėte PVR. Norėdami naudoti PVR, pasirinkite PVR kliento priedą ir sukonfigūruokite jį. Apsilankykite http://kodi.wiki/view/PVR, jei reikia daugiau informacijos.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
lt_lt: Atidaryti priedų naršyklę

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
lt_lt: Ieškoti priedų

[ctx: #31146]
en: In cinemas
lt_lt: Kino teatruose

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
lt_lt: Netrukus kino teatruose

[ctx: #31148]
en: Categories
lt_lt: Kategorijos

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
lt_lt: Pasirinkti žanrų Fanart paketą

[ctx: #31150]
en: Origin
lt_lt: Kilmė

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
lt_lt: Neperžiūrėti muzikiniai klipai

[ctx: #31152]
en: Random music videos
lt_lt: Atsitiktiniai muzikiniai klipai

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
lt_lt: Jūs kol kas nesate įdiegę šio tipo priedų. Atsidarykite priedų naršyklę, jei norite atsisiųsti mūsų bendruomenės sukurtų priedų.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
lt_lt: Paspauskite OK norėdami persijungti tarp vietovių

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
lt_lt: Kol kas nėra jokių žymų.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
lt_lt: Pasirinkite fono raštą

[ctx: #31157]
en: Edit categories
lt_lt: Redaguoti kategorijas

[ctx: #31158]
en: Touch mode
lt_lt: Jutiklinio ekrano režimas

[ctx: #31159]
en: Artwork
lt_lt: Iliustracijos

[ctx: #31160]
en: Show media flags
lt_lt: Rodyti media vėliavas

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
lt_lt: Skaičių klaviatūra

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
lt_lt: Žaiskite asmeninius žaidimus arba atsisiųskite vieną iš daugelio žaidimų priedų iš oficialios saugyklos.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
lt_lt: Rodyti Fanart fone

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
lt_lt: Pasirinkite profilio identifikacijos būdą

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
lt_lt: Profilio vardas

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
lt_lt: Profilio avataras

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
lt_lt: Animuoti foną

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
lt_lt: Muzikiniams vaizdo įrašams rodyti plakatus vietoje miniatiūrų

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
lt_lt: Su iliustracijomis susiję nustatymai.

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
lt_lt: Vaizdo kodekas

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
lt_lt: Vaizdo raiška

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
lt_lt: Vaizdo įrašo formato santykis

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
lt_lt: Vaizdo įrašo pralaidumas

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
lt_lt: Garso kodekas

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
lt_lt: Garso kanalai

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
lt_lt: Garso įrašo pralaidumas

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
lt_lt: Ekrano skiriamoji geba

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
lt_lt: Sistemos atvaizdavimo greitis

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
lt_lt: Sistemos procesoriaus naudojimas

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
lt_lt: Medija

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
lt_lt: Sistema
