KODI Main - en to lv_lv translation catalogue (69 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
lv_lv: Estuary apvalks no phil65. (Kodi noklusējuma apvalks)

[ctx: #31000]
en: Now playing
lv_lv: Pašreiz atskaņo

[ctx: #31001]
en: Search...
lv_lv: Meklē...

[ctx: #31004]
en: Change mode
lv_lv: Mainīt režīmu

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
lv_lv: Skatīties 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
lv_lv: Nejaušas filmas

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
lv_lv: Neskatītās filmas

[ctx: #31009]
en: Download icons
lv_lv: Lejupielādē ikonas

[ctx: #31010]
en: In progress movies
lv_lv: Notiek filmas

[ctx: #31011]
en: Most played albums
lv_lv: Visvairāk atskaņotie albumi

[ctx: #31012]
en: Random albums
lv_lv: Nejauši albumi

[ctx: #31013]
en: Random artists
lv_lv: Nejauši izpildītāji

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
lv_lv: Neatskaņotie albumi

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
lv_lv: Nesenie ieraksti

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
lv_lv: Nesen atskaņotie kanāli

[ctx: #31017]
en: Rated
lv_lv: Novērtēts

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
lv_lv: Nesen atskaņotie kanāli

[ctx: #31019]
en: Forecast
lv_lv: Prognoze

[ctx: #31020]
en: Actions
lv_lv: Darbības

[ctx: #31021]
en: Misc options
lv_lv: Dažādas opcijas

[ctx: #31022]
en: Sort by
lv_lv: Kārtot pēc

[ctx: #31023]
en: Viewtype
lv_lv: Skata veids

[ctx: #31028]
en: Show fanart
lv_lv: Rādīt fanumākslu

[ctx: #31029]
en: Last logged in
lv_lv: Pēdējoreiz pieslēdzies

[ctx: #31031]
en: Version info
lv_lv: Versijas info

[ctx: #31032]
en: Order
lv_lv: Kārtība

[ctx: #31033]
en: Your rating
lv_lv: Tavs vērtējums

[ctx: #31035]
en: Pages
lv_lv: Lapas

[ctx: #31036]
en: items
lv_lv: ieraksti

[ctx: #31038]
en: Rewind
lv_lv: Attīt atpakaļ

[ctx: #31039]
en: Fast forward
lv_lv: Patīt uz priekšu

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
lv_lv: Kameras ražotājs

[ctx: #31042]
en: Playlist options
lv_lv: Spēļsaraksta opcijas

[ctx: #31044]
en: Add group
lv_lv: Pievienot grupu

[ctx: #31045]
en: Rename group
lv_lv: Pārsaukt grupu

[ctx: #31046]
en: Delete group
lv_lv: Dzēst grupu

[ctx: #31048]
en: Available
lv_lv: Pieejams

[ctx: #31052]
en: filtered
lv_lv: filtrēts

[ctx: #31053]
en: Arial based
lv_lv: Balstīts uz Arial

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
lv_lv: Iet uz spēļsarakstu

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
lv_lv: Rādīt pieteikšanās logu uzsākot

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
lv_lv: Automatiski pieteikties uzsākot

[ctx: #31061]
en: Main menu items
lv_lv: Galvenās izvēlnes ieraksti

[ctx: #31065]
en: Video playlist
lv_lv: Video spēļsaraksts

[ctx: #31066]
en: Music playlist
lv_lv: Mūzikas spēļsaraksts

[ctx: #31067]
en: Event log
lv_lv: Notikumu žurnāls

[ctx: #31069]
en: Last Updated
lv_lv: Pēdējie jaunumi

[ctx: #31071]
en: by
lv_lv: veidoja

[ctx: #31072]
en: Power Options
lv_lv: Enerģijas opcijas

[ctx: #31074]
en: Total duration
lv_lv: Kopējais ilgums

[ctx: #31075]
en: Movie sets
lv_lv: Filmu kopumi

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
lv_lv: Dziesmu vārdu pielikums

[ctx: #31092]
en: Video menu
lv_lv: Video izvēlne

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
lv_lv: Izmantot slīdes animāciju

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
lv_lv: Pieejami lokālie subtitri

[ctx: #31097]
en: Channel options
lv_lv: Kanāla opcijas

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lv_lv: Atlasiet savu Kodi lietotāja profilu,[CR]lai pieslēgtos un turpinātu

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
lv_lv: InfoSiena

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
lv_lv: Siena

[ctx: #31106]
en: Teletext
lv_lv: Teleteksts

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
lv_lv: Meklēt YouTube

[ctx: #31132]
en: Select Program
lv_lv: Programmas izvēle

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
lv_lv: Izšķirtspējas izvēle

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
lv_lv: Video dekoders

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
lv_lv: Pikseļu formāts

[ctx: #31142]
en: Play speed
lv_lv: Atskaņošanas ātrums

[ctx: #31148]
en: Categories
lv_lv: Kategorijas

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
lv_lv: Profila vārds

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
lv_lv: Sistēma
