KODI Main - en to sl_si translation catalogue (168 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Estuary skin by phil65. (Kodi's default skin)
sl_si: Estuary preobleka od phil65. (Kodijeva privzeta preobleka)

[ctx: Addon Description]
en: Estuary is the default skin for Kodi 17.0 and above. It attempts to be easy for first time Kodi users to understand and use.
sl_si: Estuary je privzeta preobleka za Kodi 17.0 in novejše. Poskuša biti enostaven za razumevanje in uporabo za prve uporabnike Kodija.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Estuary is the default skin for Kodi, removing it may cause issues
sl_si: Estuary je privzeta preobleka za Kodi, če jo odstranite, lahko povzroči težave

[ctx: #31000]
en: Now playing
sl_si: Trenutno v predvajanju

[ctx: #31001]
en: Search...
sl_si: Poišči …

[ctx: #31002]
en: Show media fanart as background
sl_si: Pokaži medijsko fanart kot ozadje

[ctx: #31003]
en: Cinema mode
sl_si: Filmski način

[ctx: #31004]
en: Change mode
sl_si: Spremeni način

[ctx: #31005]
en: Watch as 2D
sl_si: Glej kot 2D

[ctx: #31006]
en: Random movies
sl_si: Naključni filmi

[ctx: #31007]
en: Unwatched movies
sl_si: Neogledani filmi

[ctx: #31008]
en: Enable category widgets
sl_si: Omogoči gradnike kategorij

[ctx: #31009]
en: Download icons
sl_si: Prejmi ikone

[ctx: #31010]
en: In progress movies
sl_si: Filmi v predvajanju

[ctx: #31011]
en: Most played albums
sl_si: Največkrat predvajani albumi

[ctx: #31012]
en: Random albums
sl_si: Naključni albumi

[ctx: #31013]
en: Random artists
sl_si: Naključni izvajalci

[ctx: #31014]
en: Unplayed albums
sl_si: Nepredvajani albumi

[ctx: #31015]
note: home screen recordings widget: recent tv / radio recordings
en: Recent recordings
sl_si: Nedavni posnetki

[ctx: #31016]
note: home screen channel widget: recently played tv channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
sl_si: Nedavno predvajani kanali

[ctx: #31017]
en: Rated
sl_si: Ocenjeno

[ctx: #31018]
note: home screen channel widget: recently played radio channels. (please note that in some non-english languages #31018 and #31016 might not be equal)
en: Recently played channels
sl_si: Nedavno predvajani kanali

[ctx: #31019]
en: Forecast
sl_si: Napoved

[ctx: #31020]
en: Actions
sl_si: Dejanja

[ctx: #31021]
en: Misc options
sl_si: Druge možnosti

[ctx: #31022]
en: Sort by
sl_si: Razvrsti po

[ctx: #31023]
en: Viewtype
sl_si: Vrsta pogleda

[ctx: #31024]
en: Choose rating to display for media items
sl_si: Izberite oceno za prikaz medijskih elementov

[ctx: #31025]
en: No favourites found. You can add any item from media views to this list by using the context menu.
sl_si: Ni priljubljenih. Na ta seznam lahko dodate poljuben element iz pogledov medijev s pomočjo kontekstnega menija.

[ctx: #31026]
en: Timeshift
sl_si: Časovni zamik

[ctx: #31027]
en: Next aired
sl_si: Naslednje predvajanje

[ctx: #31028]
en: Show fanart
sl_si: Prikaži fanart

[ctx: #31029]
en: Last logged in
sl_si: Zadnja prijava

[ctx: #31030]
note: Label to show the system memory usage
en: System memory usage
sl_si: Poraba sistemskega pomnilnika

[ctx: #31031]
en: Version info
sl_si: Podrobnosti različice

[ctx: #31032]
en: Order
sl_si: Red

[ctx: #31033]
en: Your rating
sl_si: Vaša ocena

[ctx: #31034]
en: Extended info
sl_si: Razširjene podrobnosti

[ctx: #31035]
en: Pages
sl_si: Strani

[ctx: #31036]
en: items
sl_si: predmete

[ctx: #31037]
en: Selected track
sl_si: Izbrane sledi

[ctx: #31038]
en: Rewind
sl_si: Nazaj

[ctx: #31039]
en: Fast forward
sl_si: Naprej

[ctx: #31041]
en: Camera manufacturer
sl_si: Proizvajalec fotoaparata

[ctx: #31042]
en: Playlist options
sl_si: Možnosti seznama predvajanja

[ctx: #31043]
en: Set the type and add rules to create a smart playlist. These playlists are dynamic and include all media items from your database which apply to your chosen rules.
sl_si: Nastavite vrsto in dodajte pravila, da ustvarite pametni seznam predvajanja. Ti seznami predvajanja so dinamični in vključujejo vse predstavnostne elemente iz vaše zbirke podatkov, ki veljajo za vaša izbrana pravila.

[ctx: #31044]
en: Add group
sl_si: Dodaj skupino

[ctx: #31045]
en: Rename group
sl_si: Preimenuj skupino

[ctx: #31046]
en: Delete group
sl_si: Izbriši skupino

[ctx: #31048]
en: Available
sl_si: Na voljo

[ctx: #31052]
en: filtered
sl_si: filtrirano

[ctx: #31053]
en: Arial based
sl_si: Arial

[ctx: #31054]
en: Press [B]Left[/B] to step back, or [B]Right[/B] to step forward
sl_si: Pritisnite [B]Levo[/B], da stopite nazaj, ali [B]Desno[/B], da stopite naprej

[ctx: #31055]
en: Press [B]Right[/B] to frame advance
sl_si: Pritisnite [B]Desno[/B] za napredovanje po sliki

[ctx: #31056]
en: Go to playlist
sl_si: Pojdi na seznam predvajanja

[ctx: #31057]
en: Show login screen on startup
sl_si: Ob zagonu prikaži prijavni zaslon

[ctx: #31058]
en: Automatic Login on startup
sl_si: Samodejna prijava ob zagonu

[ctx: #31061]
en: Main menu items
sl_si: Elementi glavnega menija

[ctx: #31062]
en: Choose weather fanart pack
sl_si: Izberite vremenski fanart paket

[ctx: #31063]
en: Sections
sl_si: Razdelki

[ctx: #31065]
en: Video playlist
sl_si: Seznam predvajanja posnetkov

[ctx: #31066]
en: Music playlist
sl_si: Seznam predvajanja glasbe

[ctx: #31067]
en: Event log
sl_si: Zapisnik dogodkov

[ctx: #31068]
en: Choose presets
sl_si: Izbor sheme nastavitev

[ctx: #31069]
en: Last Updated
sl_si: Zadnja posodobitev

[ctx: #31071]
en: by
sl_si: od

[ctx: #31072]
en: Power Options
sl_si: Možnosti varčevanja z energijo

[ctx: #31073]
en: Total length
sl_si: Skupna dolžina

[ctx: #31074]
en: Total duration
sl_si: Skupno trajanje

[ctx: #31075]
en: Movie sets
sl_si: Filmski kompleti

[ctx: #31079]
en: Cast not available
sl_si: Igralska zasedba ni na voljo

[ctx: #31080]
en: Ends at
sl_si: Konec ob

[ctx: #31082]
en: Lyrics add-on
sl_si: Razširitev za prikaz besedil skladb

[ctx: #31083]
en: Lyrics add-on settings
sl_si: Nastavitve razširitve za besedila skladb

[ctx: #31084]
en: Visualisation settings
sl_si: Nastavitve vizualizacije

[ctx: #31089]
en: Available groups
sl_si: Skupine na voljo

[ctx: #31092]
en: Video menu
sl_si: Meni videa

[ctx: #31093]
en: Show weather info in top bar
sl_si: Pokaži podrobnosti vremena v vrhnji vrstici

[ctx: #31095]
en: Use slide animations
sl_si: Uporabite animacije diapozitivov

[ctx: #31096]
en: Local subtitle available
sl_si: Na voljo so krajevne datoteke podnapisov

[ctx: #31097]
en: Channel options
sl_si: Možnosti kanala

[ctx: #31098]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sl_si: Izberite uporabniški profil Kodi[CR]za prijavo in nadaljevanje

[ctx: #31099]
note: viewtype name
en: IconWall
sl_si: Stena z ikonami

[ctx: #31100]
note: viewtype name
en: Shift
sl_si: Zamik

[ctx: #31101]
note: viewtype name
en: InfoWall
sl_si: Info zid

[ctx: #31102]
note: viewtype name
en: Wall
sl_si: Ikone

[ctx: #31103]
en: Enter text here...
sl_si: Vpis besedila ...

[ctx: #31104]
en: Your library is currently empty. In order to populate it with your personal media, enter "Files" section, add a media source and configure it. After the source has been added and indexed you will be able to browse your library.
sl_si: Vaša knjižnica je trenutno prazna. Če ga želite zapolniti s svojim osebnim medijem, odprite razdelek »Datoteke«, dodajte vir predstavnosti in ga konfigurirajte. Ko bo vir dodan in indeksiran, boste lahko brskali po knjižnici.

[ctx: #31105]
en: Add video sources and set the appropriate content type in order to populate your video libraries.
sl_si: Dodajte video vire in nastavite ustrezno vrsto vsebine, da napolnite svoje video knjižnice.

[ctx: #31106]
en: Teletext
sl_si: Teletekst

[ctx: #31107]
note: viewtype name
en: WideList
sl_si: Širok seznam

[ctx: #31110]
en: Enter files section
sl_si: Vnesite razdelek datotek

[ctx: #31111]
en: View your personal pictures or download one of the many image add-ons from the official repository.
sl_si: Oglejte si svoje osebne slike ali prenesite enega od številnih slikovnih dodatkov iz uradnega skladišča.

[ctx: #31112]
en: Toggle audio stream
sl_si: Preklop zvočnega toka

[ctx: #31113]
en: Search local library
sl_si: Iskanje po lokalni knjižnici

[ctx: #31114]
en: Search YouTube
sl_si: Poišči na YouTube

[ctx: #31115]
en: Toggle subtitle
sl_si: Preklopi podnapise

[ctx: #31116]
en: Remove this main menu item
sl_si: Odstranite ta element glavnega menija

[ctx: #31117]
en: Edit nodes
sl_si: Uredite vozlišča

[ctx: #31118]
en: Enter add-on browser
sl_si: Vnesi brskalnik dodatkov

[ctx: #31119]
en: You do not have any add-ons installed yet. Visit our add-on browser to browse through our collection and improve your Kodi experience.
sl_si: Nimate še nameščenih dodatkov. Obiščite naš brskalnik z dodatki, da brskate po naši zbirki in izboljšate svojo izkušnjo Kodi.

[ctx: #31120]
en: You did not set up a weather provider yet. In order to view weather information, choose a weather provider and set up your location.
sl_si: Niste še nastavili ponudnika vremena. Za ogled vremenskih informacij izberite ponudnika vremena in nastavite svojo lokacijo.

[ctx: #31121]
en: Set weather provider
sl_si: Nastavi ponudnika vremenskih podatkov

[ctx: #31122]
en: Unwatched TV Shows
sl_si: Neogledane TV serije

[ctx: #31123]
en: Same director
sl_si: Isti režiser

[ctx: #31125]
en: Press up for actor info
sl_si: Pritisnite gor za informacije o igralcu

[ctx: #31126]
en: Press OK to read plot
sl_si: Pritisnite OK za branje risbe

[ctx: #31127]
en: Show icons
sl_si: Pokaži ikone

[ctx: #31128]
en: Contributors
sl_si: Sodelujoči

[ctx: #31129]
en: General settings applying to all areas of the skin.
sl_si: Splošne nastavitve za vsa področja vmesnika.

[ctx: #31130]
en: Main menu-related settings: Configure the home screen to your likings.
sl_si: Nastavitve, povezane z glavnim menijem: konfigurirajte začetni zaslon po svojih željah.

[ctx: #31131]
en: Choose skin fanart pack
sl_si: Izberite paket fanart za vmesnik

[ctx: #31132]
en: Select Program
sl_si: Izbor programa

[ctx: #31133]
en: Select Resolution
sl_si: Izbor ločljivosti

[ctx: #31134]
en: Remaining
sl_si: Preostalo

[ctx: #31135]
en: Binary
sl_si: Dvojiško

[ctx: #31136]
en: Click here to see latest changes...
sl_si: Kliknite tukaj za ogled zadnjih sprememb...

[ctx: #31138]
note: Label to show player info page
en: Player
sl_si: Predvajalnik

[ctx: #31139]
note: Label to show video decoder name
en: Video decoder
sl_si: Odkodirnik slike

[ctx: #31140]
note: Label to show the video pixel format
en: Pixel format
sl_si: Oblika točke

[ctx: #31141]
en: Changes for version
sl_si: Spremembe različice

[ctx: #31142]
en: Play speed
sl_si: Hitrost predvajanja

[ctx: #31143]
en: You did not set up PVR yet. In order to use PVR, choose a PVR client addon and configure it. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
sl_si: Niste še nastavili PVR. Če želite uporabljati PVR, izberite dodatek odjemalca PVR in ga konfigurirajte. Za več informacij obiščite http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #31144]
en: Enter add-on browser
sl_si: Vnesite brskalnik dodatkov

[ctx: #31145]
en: Search add-ons
sl_si: Poišči razširitve

[ctx: #31146]
en: In cinemas
sl_si: Že v kinematografih

[ctx: #31147]
en: In cinemas soon
sl_si: Kmalu v kinematografih

[ctx: #31148]
en: Categories
sl_si: Kategorije

[ctx: #31149]
en: Select genre fanart pack
sl_si: Izberite žanr fanart paketa

[ctx: #31150]
en: Origin
sl_si: Izvor

[ctx: #31151]
en: Unwatched music videos
sl_si: Neogledani videospoti

[ctx: #31152]
en: Random music videos
sl_si: Naključni videospoti

[ctx: #31153]
en: You do not have any add-ons of this type installed. Enter the add-on browser to download add-ons created by our community.
sl_si: Nimate nameščenih nobenih dodatkov te vrste. Vstopite v brskalnik dodatkov, da prenesete dodatke, ki jih je ustvarila naša skupnost.

[ctx: #31154]
en: Press OK to switch between locations
sl_si: Pritisnite OK za preklop med lokacijami

[ctx: #31155]
en: No bookmarks created yet.
sl_si: Ustvarjen ni še noben zaznamek.

[ctx: #31156]
en: Choose background pattern
sl_si: Izbor vzorca ozadja

[ctx: #31157]
en: Edit categories
sl_si: Uredi kategorije

[ctx: #31158]
en: Touch mode
sl_si: Način na dotik

[ctx: #31159]
en: Artwork
sl_si: Grafična podoba

[ctx: #31160]
en: Show media flags
sl_si: Pokaži zastavice predstavne vsebine

[ctx: #31161]
en: Numeric pad
sl_si: Številčnica

[ctx: #31162]
en: Play your personal games or download one of the many game add-ons from the official repository.
sl_si: Igrajte svoje osebne igre ali prenesite enega od številnih dodatkov za igre iz uradnega skladišča.

[ctx: #31163]
en: Show Fanart background
sl_si: Pokaži ozadje Fanart

[ctx: #31164]
note: Choose profile identifier
en: Choose kind of profile identification
sl_si: Izberite vrsto identifikacije profila

[ctx: #31165]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile name
sl_si: Ime profila

[ctx: #31166]
note: Label for the kind of profile identification
en: Profile avatar
sl_si: Podoba profila

[ctx: #31167]
note: Label of a setting
en: Animate background
sl_si: Animirano ozadje

[ctx: #31168]
note: Label of a setting
en: Show posters instead of thumbs for musicvideos
sl_si: Pokažite plakate namesto palcev za glasbene videoposnetke

[ctx: #31169]
note: Description label for skin settings area
en: Artwork related settings.
sl_si: Nastavitve grafične podobe

[ctx: #31170]
note: Label for OSD settings category
en: On screen display
sl_si: Prikaz na zaslonu

[ctx: #31171]
note: Helper text for the label of OSD settings category
en: On screen display (OSD) related settings
sl_si: Nastavitve, povezane z zaslonskim prikazom (OSD)

[ctx: #31172]
note: Setting Automatically close video OSD
en: Automatically close video OSD
sl_si: Samodejno zapri video OSD

[ctx: #31173]
note: Setting auto close time for video osd
en: Video OSD autoclose time (seconds)
sl_si: Čas samodejnega zapiranja video OSD (sekunde)

[ctx: #31174]
note: Setting to control what happens when clicking a music album on the home screen
en: Default select action for albums on the home screen
sl_si: Privzeta izbira dejanja za albume na začetnem zaslonu

[ctx: #31175]
note: Setting to control what happens when clicking a TV show on the home screen
en: Default select action for TV shows on the home screen
sl_si: Privzeto izberite dejanje za TV-oddaje na začetnem zaslonu

[ctx: #31176]
note: Setting to control what happens when clicking a movie set on the home screen
en: Default select action for movie sets on the home screen
sl_si: Privzeta izbira dejanja za nize filmov na začetnem zaslonu

[ctx: #31600]
note: Label to show the video codec name
en: Video codec
sl_si: Slikovni kodek

[ctx: #31601]
note: Label to show the video resolution
en: Video resolution
sl_si: Ločljivost slike

[ctx: #31602]
note: Label to show the video aspect
en: Video aspect
sl_si: Razmerje slike

[ctx: #31603]
note: Label to show the video bitrate
en: Video bitrate
sl_si: Bitna hitrost slike

[ctx: #31604]
note: Label to show the audio codec name
en: Audio codec
sl_si: Zvočni kodek

[ctx: #31605]
note: Label to show the number of audio channels
en: Audio channels
sl_si: Zvočni kanali

[ctx: #31606]
note: Label to show the audio bitrate
en: Audio bitrate
sl_si: Bitna hitrost zvoka

[ctx: #31607]
note: Label to show the screen resolution
en: Screen resolution
sl_si: Ločljivost zaslona

[ctx: #31608]
note: Label to show the system rendering speed
en: System rendering speed
sl_si: Hitrost sistemskega izrisovanja

[ctx: #31609]
note: Label to show the system CPU usage
en: System CPU usage
sl_si: Raba sistemske CPE

[ctx: #31610]
note: Label to show the media (metadata) info page
en: Media
sl_si: Predstavne vsebine

[ctx: #31611]
note: Label to show the system info page
en: System
sl_si: Sistem
